Velkommen til JGI

Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening
 

Afdelings Formænd/Kasserer



Badminton:
Formand:

Henrik Kaufmann
Tlf: 40451545
Mail: hk@licotronic.dk 


Kasserer:
Henrik Wahlstrøm Hansen
Tlf: 20550513

Mail: henrik-privat@mail.dk 


Basket: 
Formand: 

Mads Sneftrup Dujardin
Mail: sneftrup@hotmail.com
 

Kasserer:
Julie Bülow 
Tlf: 51904679
Mail: kontor@jgi.dk

 
Boksning:
Formand:

Sarina Brun 
Tlf. 26332728
Mail: sarina.brun@gmail.com

Kasserer:
Anja Bøgeskov
Mail: bogeskov@tiscali.dk 


Fodbold:
Formand: 

Martin Jacobsen 
Tlf. 30340801
Mail: 
formand@jyllinge-fc.dk

Kasserer:
Torben Vestergaard
Tlf: 26850156
Mail: posttiltorben@gmail.com


Gymnastik:
Formand:
Maria Pedersen

Tlf. 30249653 

Mail: formand@jgi-gymnastik.dk

Kasserer:

Karin Schram 
Mail: kasserer@jgi-gymnastik.dk

Hockey:
Formand:
Finn Bach 
Tlf. 23729448

Kasserer:
Morten Hede 


HUBA:
Formand:
Gorm Baun 
Tlf: 21180090
Mail: gormbaun@mail.dk

Kasserer:
Karin Bruun
Tlf: 28976002
Mail: bruunjuvel@hotmail.com


Håndbold:
Formand:
John Nielsen 
Tlf: 29202603
Mail: john@hojhaandbold.dk

Kasserer:
Gitte Svanebjerg
Mail: gsvanebjerg@post.tele.dk


JUCE:
Formand:
Henrik Worsøe
Tlf. 40561336
Mail: henrik@juce.dk

Kasserer:
Eskild Andersen
Mail: eskild8@gmail.com


Kampsport:
Formand:
Michael Madsen 
Tlf: 28575023
Mail: madsenover30@hotmail.com

Kasserer:
Claus Svenson
Mail: info@jgi-kampsport.dk


Svømning:
Formand:
Lars Zimmermann
Tlf. 30666718
Mail: formand@jgi-swim.dk

Kasserer:
Dorte Stautz Hansen
Mail: kasserer@jgi-swim.dk


Tennis og Padel:
Formand:
Morten Aagreen
Tlf. 27606108
Mail: formand@jtk.dk

Kasserer:
Martin Kjærgaard
Mail: mkjaergaard22@gmail.com


Vægttræning:

Formand: 
Keld Jepsen 

Tlf. 40742910
Mail: gvk@sport.dk 


Kasserer:
Geert 
Kjeldsen
Mail: gvk@sport.dk





 
Bliv medlem
Info tekst
Bliv medlem

Samarbejdspartnere


Jyllinge Hallerne 

https://jyllingehallerne.dk/
 
Caféen i Jyllinge-hallerne

Kontakt:
tlf. 28110323

 
Kalender
Besøg vores side
JGI Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening | Planetvej 35 | 4040 Jyllinge | Tlf.: 51904679 | CVR-nr. 27462510